.
Μέλη : 2931
Περιεχόμενο : 2413
Εμφανίσεις Περιεχομένου : 899824
Copyright © 2024 Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Φωκίδας. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.
Το Joomla! είναι Ελεύθερο Λογισμικό, που διατίθεται βάσει της Άδειας GNU/GPL..

Αρχική Σελίδα Σχολεία Ειδικής Αγωγής
amfissa5m.JPG
Σχολεία Ειδικής Αγωγής PDF Εκτύπωση E-mail

ΕΝ.Ε.Ε.ΓΥ.-Λ. Άμφισσας

Το Ενιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο-Λύκειο  λειτουργεί στην Άμφισσα, στην οδό Σαλώνων 48, Άμφισσα (Συστεγάζεται με το ΕΠΑ.Λ.).

Διευθύντρια του E.E.E.E.K. Άμφισσας είναι η κα. Φραγκούλη Άννα ΠΕ88.02.

Επικοινωνία: τηλεφωνικά στον αριθμό 2265023566 και ηλεκτρονικά στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

Ε.Ε.Ε.Ε.Κ. Άμφισσας

Το Ειδικό Εργαστήριο Επαγγελματικής Εκπαίδευσης & Κατάρτισης λειτουργεί στην Άμφισσα, στην οδό Χρ. Μαχαιρά 36, προσφέροντας πολύτιμες υπηρεσίες στα παιδιά με ειδικές δεξιότητες.

Διευθύντρια του E.E.E.E.K. Άμφισσας είναι ο κ. Σωτηρίου Κωνσταντίνος (ΠΕ86).

Επικοινωνία: τηλεφωνικά στον αριθμό 2265079011 (λειτουργεί και σαν αριθμός για αποστολή fax) και ηλεκτρονικά στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ σχετικές με την Ειδική Αγωγή:

• Ένταξη Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού κλάδου Τ.Ε. σε κλάδο Π.Ε.: ενημερωθείτε από το σχετικό έγγραφο. Αφορά Κοινωνικούς Λειτουργούς, Φυσικοθεραπευτές, Σχολικούς Νοσηλευτές, Εργασιοθεραπευτές και Θεραπευτές Λόγου, που υπηρετούν σε Σ.Μ.Ε.Α.Ε. ή ΚΕ.Δ.Δ.Υ.

• Εκδηλώσεις με την ευκαιρία της Διεθνούς Ημέρας Ατόμων με αναπηρία: ενημερωθείτε από το σχετικό έγγραφο.

• Ενδοσχολικές και ενδιάμεσες γραπτές εξετάσεις μαθητών ειδικής αγωγής ΕΠΑ.Λ., ΕΠΑ.Σ. και Β' Κύκλου Εσπερινών Τ.Ε.Ε.: Ενημερωθείτε διαβάζοντας τη σχετική εγκύκλιο του ΥΠ.Ε.Π.Θ. (εγκύκλιος εξετάσεων ειδικής αγωγής 2008 - 2009).

• Διαβάστε έναν σύντομο οδηγό με 18 κανόνες συμπεριφοράς καθημερινής επικοινωνίας με Α.Μ.Ε.Α.

Φραγκούλη Άννα
Τελευταία Ενημέρωση στις Τετάρτη, 20 Σεπτέμβριος 2023 08:30

bottom

Με την υποστήριξη του Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Template, free .info domain. Valid XHTML and CSS.