.
Μέλη : 2931
Περιεχόμενο : 2413
Εμφανίσεις Περιεχομένου : 899813
Copyright © 2024 Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Φωκίδας. Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος.
Το Joomla! είναι Ελεύθερο Λογισμικό, που διατίθεται βάσει της Άδειας GNU/GPL..

Αρχική Σελίδα Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας
galaxidi 00045.jpg
Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας PDF Εκτύπωση E-mail

Το Σχολείο Δεύτερης Ευκαιρίας λειτουργεί στην Άμφισσα από το Σεπτέμβριο του 2004. Στο ΣΔΕ μπορούν να γραφτούν και να παρακολουθήσουν μαθήματα άτομα άνω των 18 ετών που έχουν απολυτήριο Δημοτικού. Οι απόφοιτοι του Σ.Δ.Ε. αποκτούν τίτλο ισότιμο του απολυτηρίου Γυμνασίου σε δύο διδακτικά έτη.

Διευθύντρια του Σ.Δ.Ε. είναι η κα Παγώνα Σεργουνιώτη κλ. ΠΕ06. Το Σ.Δ.Ε. βρίσκεται στη διασταύρωση των οδών Σταλού και Μαρκίδου.

Επικοινωνείστε με το Σ.Δ.Ε. τηλεφωνικά στα 2265079298 – 2265350465 και ηλεκτρονικά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. .

Το blog του σχολείου είναι http://sde-amfissa.blogspot.gr/
Τελευταία Ενημέρωση στις Τρίτη, 03 Οκτώβριος 2023 11:02

bottom

Με την υποστήριξη του Joomla!. Designed by: Free Joomla 1.5 Template, free .info domain. Valid XHTML and CSS.